פריצת רכבים אמיר המנעולן פורץ מנעולים בנתניה 24/7

פריצת רכבים ללא נזק – כדאי לבחור איש מקצוע הטוב ביותר

'ביתי הוא מבצרי' כך אמרו חז"ל, אז מה נגיד על מה שבמובנים רבים הופך לא פעם לביתנו השני?  הרכב שלנו הוא הכלי שלא רק משמש אותנו לעבור ממקום למקום, כי אם משמש תחליף לבית שלנו בימים עמוסים במשימות ופגישות אין ספור. מנעולן לרכב הוא איש המקצוע שיעזור לכם להתגבר על כל תקלה.

כאשר אנחנו מדברים על הרכב שלנו, מטבע הדברים, יש לנהל את מערכת השיקולים בצורה מקצועית ועניינית. אני, אמיר המנעולן, יודע כמה מלחיצות עלולות להיות הדקות הארוכות העוברות לאיטן עד שמגיע פורץ רכבים מנוסה. אבל, אנו חייבים לזכור, משום שמנגנון הנעילה של הרכב מורכב יותר באופן טבעי ממנגנוני נעילה אחרים, אנחנו לא יכולים לוותר על פריצת רכבים לאל נזק לרכב, פריצה איכותית, מקצועית. כזו שלוקחת בחשבון את כל האלמנטים המרכיבים את מנגנון הנעילה של הרכב, אלו ההופכים בכל פעם מחדש פריצת רכבים לתהליך מורכב ומאתגר עבור אנשי מקצוע רבים. פריצת רכבים ללא נזק לרכב על ידי איש מקצוע לא מיומן עלולה להביא לא פעם לנזק רב יותר מתועלת. לכן, אני, אמיר המנעולן, מפציר בכם: גם אם אתם נמצאים תחת לחצים כבדים, גם אם אתם מוטרדים ממצב הרכב, אל תוותרו על בחירה מושכלת באיש מקצוע מיומן.

היכרות עם מנגנון הנעילה של הרכב וההשפעה של זה על פריצת רכבים

פריצת רכבים זו פעולה שעליה להתגבר על מספר מנגנוני נעילה ברכב. התקלות הנפוצות, אלו המתרחשות כמעט לכל אחד פעמים קרובות יכולות להיות: מפתח נעול ברכב, קודן שלא מגיב, מפתח שחוק או חור מנעול שחוק בהתאמה, אימובילייזר תקול וכן הלאה. התפקיד של פריצת רכבים תהיה לא פעם לא רק להתגבר על התקלה כי אם לתת מענה מספיק על מנת למנוע הישנות של תקלות מאין אלו.

הדבר שחשוב להבין בתחום של פריצת רכבים הוא שהתפקיד של פורץ רכבים, יסכם בדרך כלל במתן מענה חירום לבעיה שנוצרה בשטח. דוגמא טובה לזה היא כמובן כאשר מפתח ננעל בתוך הרכב. הרי אין ספק כי פריצת רכבים במקרה הזה לא תכלול תיקון, הרי אין שום בעיה במנגנון הנעילה, אלא רק תתן מענה מתאים לבעיה שנוצרה ברגעים אלו ממש. אבל, מה קורה במקרה בו פורץ רכבים צריך להתמודד עם בעיה מורכבת יותר?  כמו תקלה באימובילייזר או קודן שלא מגיב?  במקרה כזה פריצת רכבים יכולה לעשות שני דברים:  הדבר הראשון הוא להוציא את הרכב ואתכם 'מכלל סכנה' לא סכנה בנפש חלילה, כי אם להוציא את הרכב שלכם מהנקודה בה אתם חסרי אונים. אם זה בחניה רחוקה מהבית או באמצע הרחוב. פריצת רכבים ללא נזק הנעשית על ידי מנעולן לרכב כמובן צריכה לתת מענה באופן כזה שימנע תקלות חוזרות ונשנות, אבל חשוב להבין כי לא תמיד יכול, פורץ רכבים , מיומן ככל שיהיה לתת את המענה המקיף ביותר בשטח.

הרי אנחנו כבר יודעים כי מנגנוני הנעילה של הרכבים בהם אנו נעזרים ביום יום, נוצרו בידי החברות הגדולות בעולם. היו סמוכים ובטוחים כי אותן חברות עשו ככל שביכולתן כדי למנוע פריצת רכבים של הדגמים שלהם. לכן, לא תמיד יצליח, מנעולן לרכב לתת את המענה הנדרש היורד לשורש הבעיה.

אז למה אסור לוותר על איש מקצוע במקרה של פריצת רכבים ?

אתם וודאי יכולים לשאול אותי, אמיר המנעולן, בשלב הזה, מדוע אם כן להיעזר באנשי מקצוע מעולים עבור פריצת רכבים? התשובה לכך מתחלקת לשתי תשובות שלכל אחת מהן מקום של כבוד בתוך מערך השיקולים הרחב.

  1. פריצת רכבים צריכה להיעשות בצורה הטובה ביותר כדי למנוע נזק נוסף: כולנו יודעים כמה כסף גוזל מאיתנו כלי הרכב בו אנחנו משתמשים מדי חודש. אף אחד מאיתנו לא היה רוצה להגיע למוסך עם נזק גדול יותר שנוצר בגלל יד לא מיומנת שלא לצורך. איש מקצוע מיומן יפתח לכם את הרכב, יעזור לכם להביא אותו למקום מוגן, עד שתוכלו, במידה ויעלה הצורך בכך להביא את הרכב למוסך מורשה שיתן לכם פיתרון מקיף שימנע תשלות מאין אלו בעתיד.
  2. כי לעיתים איש מקצוע יכול להחליף את המוסך: רק משום שישנם מקרים בהם לא ניתן לתת מענה מקיף בשטח זה עדיין לא אומר שמדובר על כל מקרה ומקרה. אני, אמיר המנעולן, יכול להעיד ממקור ראשון על מקרים רבים בהם היה לי הכוח למנוע מלקוחות כאלו ואחרים להגיע למוסך. חישבו על פורץ מנעולים לרכב בנתניה מיומן כמו שהייתם מתייחסים לכוחות רפואה. לעיתים ישנם מקרי םבהם צוות מצומצם של מתנדבים צעירים במגן דוד אדום יכולים לתת את המענה הנדרש. לעיתים, אין ברירה אלא להביא את המטופל לבית החולים על מנת שיקבל מענה רחב שיעזור לו להחלים. במובנים רבים, איש המקצוע הוא זה שנותן את ה- 'עזרה הראשונה' במידת הצורך ניתן לקחת את הרכב ל- 'רופא' הוא, במשל שלנו, המוסך.

איך אתם יכולים לדעת כי מדובר באיש מקצוע מיומן

אין ספק כי האינטרנט חושף אותנו בכל יום למאגרי מידע גדולים בהם אתם יכולים למצוא בקלות אנשי מקצוע בכל תחום בו תבחרו. אבל, אין זה אומר כי מדובר באנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים דווקא. ההמלצה שלי, אני, אמיר המנעולן, היא לשאול את איש המקצוע כיצד הוא מתכוון לטפל בבעיה. אני יכול להעיד כי כבר משיחת הטלפון הראשונה עם הלקוח ניתן לשער מה היקף הנזק ומה ניתן לעשות. במידה ואתם מדברים עם איש מקצוע לא מיומן דיו, גם אתם תרגישו זאת על ידי תשאול קצר בטלפון.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן