פורץ בתים אמיר המנעולן פורץ מנעולים בנתניה 24/7

מחפשים פורץ בתים? זה בשבילכם

אנחנו לא שמים לב לכך, אבל אין ספק כי אם יש משהו שאנחנו נעזרים בו באופן תדיר הוא כמובן, מנגנון הנעילה של הבית. כך שאנחנו לא צריכים להיות מופתעים מכך שלא פעם עלולות להתרחש תקלות במנגנון הנעילה. החל מאובדן המפתח וכלה בתקלות המגיעות למנעול עצמו. כך שבחירה נכונה של פורץ בתים היא תופעה שכיחה בקרב לקוחות רבים.

בחירה של פורץ בתים מקצועי אולי נשמעת כמו בחירה פשוטה. אבל, מכיוון שמנגנון הנעילה הוא מנגנון מורכב, ההמלצה היא לא לוותר ולבחור את אנשי המקצוע בהם נעזרים בתבונה. פורץ מנעולים יכול להיות איש מקצוע מעולה המבין את משמעויות התקלה לעומק ויודע לתת עבורם פתרונות, או שהוא יכול להיות איש מקצוע פחות מנוסה המביא יותר נזק מתועלת. כאשר אנחנו מדברים על פורץ חנויות הדיכוטומיה הזו חדה אפילו יותר שכן כאשר אנחנו מגיעים למנגנון הנעילה של בית עסק, לא פעם מדובר על מנגנון נעילה מורכב שכל פריצה שלו דורשת ידע ומיומנות ברמה גבוהה. אני, אמיר המנעולן , ריכזתי כאן במאמר הבא את כל המידע המקצועי העומד לרשותי כדי שתוכלו גם אתם לבחור בצורה נכונה ומקצועית פורץ בתים שיתן מענה לצרכים שלכם. רוצים לשמוע עוד? מוזמנים להמשיך לקרוא.

על מנגנון הנעילה והתחומים עליהם צריך לשלוט פורץ בתים מקצועי

כאמור, אם אתם מחפשים פורץ בתים מקצועי באמצע הלילה או במהלך יום עמוס, דעו כי אתם לא לבד. הדבר כמובן לא מפתיע, לאור השימוש הרב שאנחנו, כולנו עושים, במנגנון הנעילה של הבית שלנו בלי שנשים לכך לב ולו במעט. לא פעם לקוחות רבים עלולים לטעות ולחשוב כי מנגנון הנעילה הוא מנגנון פשוט. לכן, אין שום בעיה לקרוא לאיש מקצוע, פורץ מנעולים לא מיומן דווקא, אלא הראשון שהופיע ברשימת החיפוש בגוגל, שיגיע לפתור את הבעיה. אבל, אני, אמיר המנעולן, יכול להעיד כי לא רק שלכתחילה מנגנון הנעילה הן של בתים פרטיים והן של בתי עסק הוא מנגנון מורכב בו חברים חומרים שונים המבטיחים ביצוע חלק של תהליך הנעילה אלא, שהטכנולוגיה, שנכנסה לכל פינה בחיינו המודרניים , גם הפכה את מנגנוני הנעילה למורכבים יותר וחכמים יותר, מה שמצריך ידע מקצועי רב יותר מכל בעל מקצוע בעת פריצה לעסק או לבית..

כאשר פורץ בתים מגיע לתהליך הוא למעשה צריך לבדוק שלושה אלמנטים מרכזיים:

  1. מנגנון הנעילה עצמו: פורץ דלתות מיומן צריך להחליט כמובן מה עושים עם מנגנון הנעילה. כאשר אנחנו מדברים על מנענון נעילה פשוט אנחנו למעשה מדברים על מנגנון נעילה מכני המורכב מלשונית הדלת הנסגרת ומפתח באמצעות פינים המופעלים בעזרת מפתח. במידה ומדובר על מנגנון חשמלי זה דבר אותו פורץ בתים מקצועי כמובן צריך לקחת בחשבון ולפעול בהתאם.
  2. הדלת: פורץ בתים לא רק פורץ את הבית. אני, אמיר המנעולן , יכול להעיד כי העבודה האמיתית של כל פורץ בתים מיומן היא לתקן את הדרוש תיקון כדי להימנע מתקלות חוזרות ונשנות במנגנון הנעילה. כאשר הדלת לא יושבת כמו שצריך אנחנו עלולים להיות עדים לתופעה בה מופעל לחץ גבוה על הדלת מה שכמובן עלול להביא, כמו תאונת שרשרת, לפגיעה גם במנגנון הנעילה עצמו. כך שהעבודה של פורץ בתים עלולה להיות לעיתים ממש עבודת נגרות של התאמת הדלת הסוררת לפתח שלה.
  3. המשקופים: פורץ בתים גם צריך כמובן לתת את דעתו על המשקוף. המשקוף הוא אותה מסגרת של הדלת, החלקים שתומכים בה כדי שזו תעמוד כמו שצריך. פורץ בתים מיומן עלול לגלות לא פעם כי המשקופים שחוקים מה שדורש עבודות תחזוקה שימנעו הופעה חוזרת של אותן תקלות העלולות להיגרם כתוצאה מסוג של 'תאונת שרשרת'.

מה סדר העבודה של פורץ בתים מיומן ואיך אתם יכולים לעזור

כל פורץ בתים יודע שמנגנון הנעילה והדלת הם למעשה שני חלקים שתפקידם לעבוד ביחד כדי להבטיח את רצף הפעולות שבסופן עבודה חלקה של הדלת ומנגנון הנעילה. לא פעם, כאשר יש תקלה במנגנון הנעילה מה שמביא לנעילה של הדלת, אנחנו יכולים להיות בטוחים כי היו לכך סימנים מקדימים. לכן, אם יש משהו שאני, אמיר המנעולן יכול להגיד לכם כבר בשלב הראשון הוא, שאין שום סיבה שלא תתריאו על כל תקלה במנגנון הנעילה של הדלת מבעוד מועד.

אם אתם מגלים כי הדלת לא נפתחת בקלות, אתם מפעילים לחץ רב מדי על המפתח, אתם לא בטוחים האם המשקוף מחזיק את מנח הדלת בצורה טובה, זה הזמן שלכם לפנות לאיש מקצוע. האמינו לי, פניה מוקדמת יכולה לא רק למנוע מכם להגיע למצב חירום, בו אתם צריכים למצוא פורץ בתים מיומן או פורץ חנויות שיגיע במהירות, אלא הדבר גם יכול פשוט לחסוך לא מעט כסף. שכן פניה מוקדמת לאיש מקצוע, בשעה הנוחה לכם ולו יכולה בהחלט להוביל לירידה משמעותית במחיר הטיפול.

בנוסף, אני, אמיר המנעולן, ממליץ לכם לא להסס בשעה בה אתם מתקשרים לאיש המקצוע בו בחרתם. מה זה אומר? אל תהססו לתת את כל המידע הדרוש על מנת שזה יוכל לתת לכם מענה מלא לצרכים שלכם. הטעות הנפוצה של לקוחות רבים היא בכך שהם לא נותנים מידע מספיק על התקלה. כך אנחנו עלולים לבזבז זמן יקר עוד איש המקצוע חוזר לרכב ומביא עוד ועוד כלי עבודה אותם היה יכול להביא לכתחילה לו רק הייתם נותנים לו את כל המידע הדרוש.

אני, אמיר המנעולן, מחכה לכם מסביב לשעון כדי לעזור לכם לפתוח כל דלת גם ברגעים בהם הסיטואציה נדמית כחסרת מוצא. אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן